ריינג'ר XP Kinetic

המעבר לעבר ניידות חשמלית חלחל לתחום רכבי השטח, כאשר הפולריס ריינג'ר XP Kinetic מתגלה כנציג ראוי של התקדמות זו. טרקטור משא חשמלי זה מציע שיפור משמעותי בהספק ובביצועים, המאופיין במנוע חשמלי המספק 110 כוחות סוס, עלייה בולטת לעומת בני זמנו. מומנט המאפיין המיידי של מנועים חשמליים מבטיח שהבעלים יכולים להתמודד אפילו עם הסביבות המאתגרות ביותר, גרירה והובלה בביטחון.

  לפרטים על טרקטור משא השאירו פניה או התקשרו: 055-433-5789

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  בעלים של Polaris Ranger XP Kinetic נהנים מתאימות נוחה למגוון רחב של אביזרים קיימים. הרבגוניות הזו היא עדות לגמישות העיצוב, המאפשרת הוספת פתרונות אחסון, מערכות שמע ושיפורים שונים אחרים הנותנים מענה לפעילויות מגוונות ולהעדפות הרוכב. תכונות שימושיות כגון ממדי הארגז ומרווח הקרקע הגבוה נשארות בקנה אחד עם המורשת של המותג, ומבטיחות שהפרקטיות לא תיפגע במעבר למערכת הנעה חשמלית.

  עם קיימות ויעילות במוקד, פולריס ריינג'ר XP Kinetic ממוקם לפנות לחובבים שמתעדפים תודעה סביבתית מבלי לוותר על החוסן והפונקציונליות הצפויים מרכב שטח שימושי. ההקדמה שלו מהדהדת עם קהל הולך וגדל שמעריך חדשנות והתקדמות ידידותית לסביבה בבחירת הרכבים שלהם.

  מפרט טכני

  YouTube video

  Polaris Ranger XP Kinetic הוא רכב שטח שימושי המתהדר בתכונות טכניות מרשימות, במיוחד בנוגע לרכיבים החשמליים וליכולות הביצועים שלו.

  סוללה וטווח

  ה-Ranger XP Kinetic מצויד בסוללת ליתיום-יון. דגם הפרימיום מכיל סוללת 14.9 קילו-וואט, המספקת טווח של עד 72 קילומטרים בטעינה אחת. למי שמחפש שימוש ממושך, גרסת ה-Ultimate מציעה סוללת 29.8 קילוואט גדולה יותר, המסוגלת לטווח של עד 129 קילומטרים. זה מאפשר טיולים ממושכים ללא צורך בטעינה תכופה.

  מנוע וביצועים

  מבחינת ביצועים, ה-Ranger XP Kinetic מציג מנוע חשמלי חזק. הוא מיומן באספקת האצה מהירה ורכיבות חלקות, עם מהירות מרבית של כ97 קילומטרים לשעה. מערכת ההנעה החשמלית גם מבטיחה צרכי תחזוקה נמוכים יותר ומספקת פעולה שקטה יותר בהשוואה למנועים מסורתיים, ותורמת לנוכחות פחות פולשנית במקומות חיצוניים.

  עיצוב ותכונות

  YouTube video

  ה-Polaris Ranger XP Kinetic ממזג אסתטיקה מלוטשת עם פונקציונליות מתקדמות המותאמות לחוויית רכיבה יוצאת דופן ויעילה. חלק זה מנתח את המאפיינים העיקריים במונחים של היבטים חיצוניים ופנימיים כאחד, המספקים שימוש ונוחות.

  עיצוב חיצוני

  ה-Ranger XP Kinetic מתגאה במבנה חזק שנועד לעמוד בסביבות תובעניות. המסגרת החזקה שלו לא רק מדברת על עמידות אלא גם משפרת את יכולות השטח, ומבטיחה שאתגרי השטח מנווטים בקלות. מערכת התאורה מספקת ראות בשפע, משלבת טכנולוגיית LED עכשווית הן לפנסים הקדמיים והן לפנסים האחוריים. צמיגי הרכב מעוצבים כך שיציעו אחיזה מעולה, המאזנים ביעילות נוחות במהלך נסיעות עם עמידות לנופים מגוונים.

  נוחות ובקרות פנים

  בתוך ה-Ranger XP Kinetic, הדיירים מתקבלים עם פריסה ארגונומית המשלימה את המראה החיצוני המחוספס והמוכן. המושבים מעוצבים תוך מחשבה על נוחות המשתמש, וכוללים חומרים מובחרים ותמיכה נאותה לרכיבות ארוכות. לוח המחוונים מציג קריאות עם מיקום אינטואיטיבי של מכשירים ופקדים קלים לשימוש. נקודות המגע מסודרות בצורה הגיונית ונמצאת בהישג יד, מובהקת לפילוסופיית עיצוב ממוקדת במשתמש. כל המערכות מניווט ועד הגדרות צריכת חשמל נגישות באמצעות ממשק מרכזי, תוך שימת דגש על פונקציונליות ופשטות כאחד.

  אסי ראובן

  מומחה רכבים תפעוליים

  אסי מתמחה ברכבים תפעוליים ורכבי טרקטור משא. אסי מביא מידע לאחר שנים של ניסיון עשיר בתחום. ניתן לקבל מידע נוסף בעמוד האודות שלנו.

   לפרטים על טרקטור משא השאירו פניה או התקשרו: 055-433-5789

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   יצרני רכבים תפעוליים