רכב תפעולי אקס קאר- EXCAR

HUNTING

STANDARD

EXCAR, יצרנית רכבים תפעוליים משנת 2006, המציעה רכבים תפעוליים חשמליים ורכבי שירות מגוונים, יעילים ומתאימים למגזרים שונים. רכבים אלו משמשים כפתרונות תחבורה פונקציונליים ונוחים לתעשיות מרובות. מיוצרים עם רכיבים איכותיים, רכבי EXCAR ידועים בעמידותם ובביצועים שלהם.

  לפרטים על רכב תפעולי השאירו פניה או התקשרו: 077-803-5192

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אחת התכונות המרכזיות של רכבי EXCAR היא השימוש בסוללות ליתיום 48V, המבטיחות טווח ואמינות מצוינים. הרכבים מצוידים במנועי AC מתקדמים ובבקרים, המציעים מהירות, מומנט וחווית נהיגה מרשימה. עם אפשרויות כגון מטענים משולבים, ערכות מושב אחורי מובחר, ואפילו מערכות סטריאו Bluetooth, המשתמשים יכולים ליהנות מנסיעה נוחה ונוחה.

  ביצועים ומפרטים

  מנוע

  רכבי EXCAR מצוידים במנוע עוצמתי של 48V 3.7KW ADC. המבטיח ביצועים יעילים ותפעול חלק, מה שהופך אותם מתאימים ליישומים שונים מעבר למגרשי גולף.

  מערכת סוללה

  רכבים אלה מגיעים עם מערכת סוללות אמינה, הכוללת לרוב סוללות טרוג'אן 6*8V T-875. מערכת הסוללות מספקת כוח חזק למנוע של הרכב, ומבטיחה ביצועים אמינים.

  טווח ומהירות

  לרכבי EXCAR יש טווח של כ-80-100 קילומטרים, תלוי בתנאי השטח ותנאי הנהיגה. הטווח הארוך הזה הופך אותם לבחירה מעשית עבור סביבה עירונית וכפרית כאחד. מבחינת מהירות, EXCAR יכולים להגיע עד 25 ק"מ לשעה, מה שמאפשר תנועה מהירה וקלה לאורך מרחקים שונים.

  תכונות נוספות

  • שלדה: לרכבים יש שלדת אלומיניום, מה שהופך אותם לקלי משקל ועמידים.
  • בסיס גלגלים: בסיס גלגלים של 1670 מ"מ תורם ליציבות וליכולת התמרון.
  • מדרגת גלגל קדמי: משטח גלגל קדמי באורך 860 מ"מ מספק תמיכה טובה יותר בעת ניווט בשטחים שונים.

  מפרט ביצועים אלה, בשילוב עם מגוון אפשרויות התאמה אישית, הופכים את רכבי EXCAR לבחירה רב-תכליתית וניתנת להתאמה עבור תעשיות ומגזרים שונים. היעילות וקלות השימוש שלהם מקדמים פרודוקטיביות ונוחות משופרים עבור המשתמשים.

  עיצוב ותכונות

  גוף ושלדה

  לרכבי Excar יש שלדת אלומיניום המציעה בסיס מוצק לרכב. המסגרת תוכננה להיות קלת משקל אך עמידה, התומכת ברכב תפעולי בשטחים וסביבות שונות.

  מושבים ואחסון

  הרכבים התפעוליים הללו מגיעים עם אפשרויות ישיבה מרובות, החל מ-2 מושבים סטנדרטיים ועד ל-6 נוסעים. המושבים של רכבי Excar מתוכננים לנוחות, ומציעים תמיכה מרופדת ובחירה בין צבעי מושב לבן, שחור או שחור ולבן.

  טכנולוגיה

  רכבי Excar משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת כדי לשפר את חווית הנהיגה. חלק מהדגמים מצוידים במנוע AC ובקר לביצועים נוספים ויעילות. בנוסף, רכבי Excar רבים מגיעים עם מערכת סטריאו בלוטות', המאפשרת למשתמשים ליהנות מהמוזיקה האהובה עליהם בזמן שיוט ברכבם.

  רכבי Excar מציגים שילוב של עיצוב, נוחות וחדשנות, מה שהופך אותם למתאימים לשימושים מגוונים.

  בטיחות ואמינות

  אורות ואותות

  הבטיחות והאמינות של רכב תפעולי EXCAR חיוניים למשתמשים בעת השימוש בתחומים שונים. אחד המאפיינים המכריעים המבטיחים פעולה בטוחה היא מערכת התאורה.

  רכב תפעולי אקס קאר מגיע מצויד בפנסי LED ופנסים אחוריים, כמו גם איתותים. אורות אלו מגדילים באופן משמעותי את הנראות של העגלה, ומקלים על הולכי רגל וכלי רכב אחרים לזהות את העגלה, במיוחד בתנאי שחר, בין ערביים או תאורה חלשה. בנוסף, לוח המחוונים המואר משפר את חווית הנהיגה על ידי מתן מידע ברור על מצב הסוללה ופרמטרים תפעוליים אחרים.

  מערכת בלימה

  היבט חיוני נוסף בשמירה על בטיחות ואמינות הוא מערכת הבלימה של הרכב התפעולי. רכבי EXCAR מתוכננים עם מערכת בלימה יעילה ומגיבה במיוחד, המבטיחה שהרכב יכול לעצור במהירות ובבטחה במצבים שונים.

  רכב תפעולי EXCAR נותן עדיפות לבטיחות ואמינות, עדות לכך הכללת תכונות חיוניות כגון אורות ואותות ומערכת בלימה חזקה. אלמנטים עיצוביים אלה לא רק עוזרים להבטיח שמשתמשים יוכלו להפעיל את הרכב בנוחות ובביטחון, אלא גם תורמים למעמדה של הכלי כרכב שירות רב-תכליתי.

  אסי ראובן

  מומחה רכבים תפעוליים

  אסי מתמחה ברכבים תפעוליים ורכבי טרקטור משא. אסי מביא מידע לאחר שנים של ניסיון עשיר בתחום. ניתן לקבל מידע נוסף בעמוד האודות שלנו.

   לפרטים על רכב תפעולי השאירו פניה או התקשרו: 077-803-5192

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.