מיול PRO DX

קוואסאקי מיול PRO-DX הוא רכב חזק ורב-תכליתי המציע חוזק ויעילות כאחד. יש לכלי את היכולת להתמודד עם מגוון משימות בתעשיות מרובות. עם מנוע דיזל 3 צילינדרים חזק בנפח 993 סמ"ק, זהו רכב קומפקטי בעל קיבולת גבוהה שלא רק מציע ביצועים יוצאי דופן אלא גם מאפשר הובלת ציוד, כלים, חומרים ואנשים באתרי עבודה.

  לפרטים על טרקטור משא השאירו פניה או התקשרו: 077-230-3344

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  בנוסף לכוחו ולקיבולתו, ה-Mule PRO-DX מתגאה ביכולת תמרון מרשימה, מה שהופך אותו לנכס בעל ערך במקומות צרים ובשטחים מאתגרים. יכולת ההסתגלות והשימושים המגוונים שלו הופכים אותו לכלי חיוני למשימות במגזרים כמו חקלאות, בנייה, גינון ואפילו שירותי חירום.

  בסך הכל, רכב השירות Kawasaki Mule PRO-DX דיזל מספק איזון אופטימלי בין כוח, קיבולת ויכולת תמרון. מנוע הדיזל החזק שלו, השלדה הקשוחה והעיצוב הקומפקטי הופכים אותו לבחירה אמינה עבור יישומים שונים, ומשפרים את הפרודוקטיביות והיעילות בתעשיות רבות.

  סקירת רכב

  מנוע והספק

  ה-Kawasaki MULE PRO-DX™ מצויד במנוע דיזל 3 צילינדרים חזק בנפח 993 סמ"ק, המספק מקור כוח אמין ויעיל. מנוע הדיזל מציע צריכת דלק מצוינת ומהווה בחירה אמינה עבור הגדרות עבודה שונות, המאפשר למשתמשים להעביר מטענים כבדים, כלים וכוח אדם במינימום מאמץ.

  תיבת הילוכים ומערכת הנעה

  ה-MULE PRO-DX™ כולל מערכת הילוכים מגיבה ורב-תכליתית. ה-CVT (הילוכים משתנה ברציפות) מאפשרת העברות הילוכים חלקות, מה שמבטיח ביצועים מיטביים בשטחים ותנאי עבודה שונים. מערכת ההנעה 4×4 מציעה אחיזה ויציבות משופרים, מה שהופך אותו למתאים לעבודות תובעניות בסביבות שונות.

  טרקטור משא עמיד זה נועד להציע פונקציונליות מוגברת, עם מיטת מטען בעלת קיבולת גבוהה שיכולה להכיל עד 20 רגל מרובע של שטח עבור כלים, חומרים וציוד הובלת ציוד. מערכת Trans Cab™ מאפשרת הסבה נוחה של קיבולת הישיבה של הרכב משניים לארבעה נוסעים, ומגדילה את מרחב הישיבה לפי הצורך.

  הטבלה הבאה מספקת סיכום של מפרטי המפתח של Kawasaki MULE PRO-DX™:

  מפרטתכונה
  מנוע993 סמ"ק, דיזל 3 צילינדרים
  מערכת הנעה4×4
  קיבולת ישיבה2 עד 4 נוסעים
  קיבולת מיטת מטען20 רגל רבוע

  עם מנוע הדיזל החזק, מערכת ההילוכים הרב-תכליתית ומערכת ההנעה הניתנת להתאמה, רכב השירות Kawasaki MULE PRO-DX™ הוא בחירה מצוינת עבור סביבות עבודה שונות וצרכי תחבורה. העיצוב הידידותי למשתמש ואפשרויות האחסון בעלות קיבולת גבוהה מאפשרים טיפול יעיל ונוח בחומרים ובכוח אדם, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית בקרב מגזרים רבים.

  תכונות עיקריות

  נוחות

  רכב העזר Kawasaki Mule Pro-DX מציע חוויה נוחה למשתמשים. עם סידור הישיבה המרווח שלו לשלושה נוסעים, אנשים יכולים לנוע בקלות באתר העבודה או לחצות יחד שטחים קשים. הרכב כולל מושבים ארגונומיים מתכווננים, המבטיחים נוחות מירבית לאותם ימי עבודה ארוכים. בנוסף, לוח המחוונים והבקרות הידידותיים למשתמש מאפשרים גישה קלה לפונקציות חיוניות, מה שהופך את פעולת ה-Mule Pro-DX לפשוטה וללא טרחה.

  קיבולת גרירה

  כאשר מדובר בהעברת מטענים כבדים, רכב השירות Kawasaki Mule Pro-DX מפגין יכולת מרשימה עם כושר גרירה של עד 2,000 פאונד (907 ק"ג). זה הופך אותו לבחירה אמינה ויעילה להובלת ציוד כבד, חומרים או אספקה על פני שטחים שונים. מנוע הדיזל החזק שלו מבטיח שהרכב מסוגל להתמודד עם משימות תובעניות מבלי להתפשר על הביצועים שלו.

  ארגז מטען

  ל-Mule Pro-DX יש ארגז מטען רב-תכליתי וגדול שניתן להשתמש בו לשאת חומרים וציוד שונים. גודל הארגז:

  • אורך: 1,085 מ"מ
  • רוחב: 1,336 מ"מ
  • גובה: 279 מ"מ

  ארגז מטען מרווח זה יכול להחזיק עד 1,000 פאונד (453 ק"ג) של מטען, מה שמאפשר למשתמשים להעביר כמות משמעותית של פריטים בנסיעה אחת. עם עיצוב תחתית שטוחה ומבנה עמיד, מיטת המטען מספקת פלטפורמה יציבה לנשיאת משאות כבדים. בנוסף, מיטת המטען של ה-Mule Pro-DX כוללת מערכת הרמה שימושית בעזרת הידראולית, ההופכת את פריקת החומרים הכבדים להרבה יותר ניתנת לניהול.

  בסך הכל, רכב השירות Kawasaki Mule Pro-DX מתגאה בתכונות מפתח שונות שהופכות אותו לבחירה מצוינת עבור תעשיות רבות. העיצוב הנוח והנוח, יכולת הגרירה המרשימה ומצע המטען הרב-תכליתי מספקים למשתמשים רכב אמין ויעיל להתמודד עם משימות מגוונות.

  בטיחות ואבטחה

  בלמים ומתלים

  רכב השירות Kawasaki MULE PRO-DX™ נותן עדיפות לבטיחות, החל ממערכות הבלימה והמתלים המתקדמות שלו. רכב זה מצויד בבלמי דיסק קדמיים ואחוריים, המספקים כוח עצירה חזק גם תחת עומסים כבדים. מערכת המתלים כוללת מתלים קדמיים ואחוריים עצמאיים, המבטיחים נסיעה נוחה ויציבה בשטחים שונים. שילוב זה של מערכות בלימה ומתלים מבטיח נסיעה בטוחה באתר העבודה או סביב הנכס.

  מבנה מגן

  בנוסף ליכולות הביצועים החזקות שלו, לרכב השירות MULE PRO-DX™ יש מבנה מגן שנועד לשמור על בטיחות הנוסעים. הרכב מתהדר במבנה מגן התהפכות חזק (ROPS), שנועד להגן על נוסעים במקרה של תאונת התהפכות. יתר על כן, ה-MULE PRO-DX™ מגיע עם חגורת בטיחות לכל נוסע, מה שמבטיח שכל הנוסעים מהודקים היטב במהלך הנסיעה שלהם.

  בשימוש ברכב שירות Kawasaki MULE PRO-DX™, חיוני להקפיד על הנחיות הבטיחות. תחזוקה נכונה והקפדה על נוהלי התפעול המומלצים יסייעו להבטיח את בטיחות הרכב והנוסעים בו. עיין תמיד במדריך למשתמש לקבלת מידע מפורט על תכונות בטיחות והוראות הפעלה.

  לסיכום, רכב השירות Kawasaki MULE PRO-DX™ תוכנן עם בטיחות כמוקד עיקרי, מה שהופך אותו לבחירה אמינה למגזרים שונים הדורשים רכב שירות רב תכליתי ויעיל. עם תכונות מתקדמות כמו בלמים ומערכות מתלים מגיבים, כמו גם מבני בטיחות משולבים, ה-MULE PRO-DX™ הוא אופציה בטוחה ומהימנה לכל אתר עבודה.

  אסי ראובן

  מומחה רכבים תפעוליים

  אסי מתמחה ברכבים תפעוליים ורכבי טרקטור משא. אסי מביא מידע לאחר שנים של ניסיון עשיר בתחום. ניתן לקבל מידע נוסף בעמוד האודות שלנו.

   לפרטים על טרקטור משא השאירו פניה או התקשרו: 077-230-3344

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   יצרני רכבים תפעוליים