טמפו – Big Foot

רכב תפעולי קלאב קאר טמפו ביגפוט מתגאה במבנה חזק ועמידות מובילה בתעשייה, מה שהופך אותו לבחירה מעולה לעסקים המעוניינים לשדרג את צי השירות שלהם. כלי רכב אלה זמינים בדגמי בנזין, חשמלי וליתיום-יון, ומציעים מגוון אפשרויות לעסקים לבחירה בהתבסס על הדרישות הספציפיות שלהם.

  לפרטים על רכב תפעולי השאירו פניה או התקשרו: 077-230-8672

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  רכב תפעולי Big Foot Tempo מבית קלאב קאר הוא תוספת רב-תכליתית ובעלת ערך לכל צי שירות, המביא יעילות וחדשנות לחזית תחום הרכבים התפעוליים.

  תכונות עיקריות

  מנוע חזק

  רכב תפעולי קלאב קאר ביג פוט טמפו מגיע מצויד במנוע חזק המספק ביצועים מעולים בשטחים שונים. מנוע זה מציע 14 כוחות סוס מרשימים, המבטיח פעולה יעילה וחווית נהיגה יוצאת דופן. הודות למנוע החזק, רכבי שירות אלה מושלמים לניווט בנופים קשים ולהובלת מטען או נוסעים ביעילות.

  צמיגי שטח

  לא פחות חשובים למעבר שטח מגוון הם צמיגי שטח חזקים. רכב תפעולי קלאב קאר ביג פוט טמפו כולל צמיגים עמידים ואיכותיים המעניקים אחיזה ויציבות מצוינים. צמיגים אלו מאפשרים לרכב לנווט בצורה חלקה על פני שטח קשים, מה שהופך אותו למתאים למגוון רחב של משימות וסביבות. בנוסף, המבנה החזק של הצמיגים מבטיח ביצועים לאורך זמן ודרישות תחזוקה מינימליות.

  מקומות ישיבה מרווחים

  רכב תפעולי קלאב קאר ביג פוט טמפו מתהדר במקומות ישיבה מרווחים שיכולים להכיל עד שני נוסעים בנוחות. פינת הישיבה מיועדת לנוחות מירבית, המבטיחה חוויה נעימה לנהג ולנוסע כאחד. עיצוב מרווח זה מציע גם מרווח רב לרגליים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לשימוש ממושך. בנוסף לישיבה הנוחה, הרכב מספק מספיק מקום אחסון למטען וציוד חיוני, מה שהופך אותו למגוון עוד יותר.

  באמצעות תכונות מפתח אלו, רכב תפעולי Club Car Big Foot Tempo משמש למעשה כרכב שירות אמין, המסוגל להתמודד עם משימות שונות בסביבות מגוונות. המנוע החזק שלו, צמיגי השטח ומקומות הישיבה המרווחים הופכים אותו לאופציה מעשית ויעילה עבור אלה הזקוקים לפתרון תחבורה רב-תכליתי.

  YouTube video

  ביצועים

  מהירות וטווח

  רכב תפעולי של Club Car Big Foot Tempo בנויה על מנת לספק שירות יעיל ואמין למשתמשים המחפשים רכב תפעולי המתאים למגוון סוגי שטח. הכלי יכול להגיע למהירויות של עד 15 קמ"ש, וזה מתאים למגוון רחב של משימות. הסוללות החזקות המשולבות ברכב מבטיחות שהוא יכול לשמור על מהירות עקבית לאורך כל היום.

  הטווח של רכב השירות של Club Car Big Foot Tempo ראוי לציון גם הוא, שכן הוא מאפשר למשתמשים לבצע משימות שונות מבלי לדאוג לטעינה תכופה של הסוללה. הטווח המדויק עשוי להשתנות בהתאם לשימוש, לשטח ולעומס, אך הרכב התפעולי נועד לספק ביצועים אמינים ועקביים בכל הטווח שלו.

  טיפול וניווט

  רכב תפעולי Club Car Big Foot Tempo מתהדר במרווח קרקע של 4.5 אינץ', המספק לו את היכולת לנווט על פני שטחים שונים בקלות. בנוסף, הטיפול ויכולת התמרון המעולים של הרכב מאפשרים להשתמש בו למספר רב של משימות בסביבות שונות. המשתמשים יכולים לצפות מהרכב לתפקד היטב על משטחים גבשושיים ולא ישרים, ולצמצם את הפוטנציאל לנזק או עיכובים בזמן הפעלת רכב תפעולי.

  אמצעי בטיחות

  מערכת בלימה

  רכב תפעולי קלאב קאר ביג פוט טמפו מצויד במערכת בלימה אמינה על מנת להבטיח את שלומם של נוסעיו והסובבים אותו. המערכת מורכבת מבלמי דיסק איכותיים המציעים מענה מהיר ומדויק בעת הצורך. זה חיוני לשמירה על בטיחות הפעולה של רכב השירות במהירויות גבוהות יותר, באזורים צפופים או בזמן חירום.

  מערכת הבלימה דורשת בדיקות תחזוקה שוטפות, אותן ניתן לבצע על ידי סוחרים מורשים או טכנאים מיומנים. זה כרוך בבדיקת הבלמים לבלאי, התאמתם לפי הצורך ומעקב אחר הביצועים הכוללים שלהם. אמצעים יזומים כאלה יכולים לסייע במניעת תאונות ולהאריך את תוחלת החיים של רכב השירות.

  תאורה

  תאורה נכונה חיונית להפעלה בטוחה ויעילה של רכב תפעוליי קלאב קאר ביג פוט טמפו. הרכב מתוכנן עם פנסים ופנסים אחוריים, המשמשים להגברת הראות בתנאי תאורה חלשה ומבטיחים תקשורת טובה יותר עם משתמשי דרך אחרים.

  בנוסף, מערכת התאורה כוללת חיווי או איתותים, חיוניים לניווט בטוח של הרכב התפעולי על הכביש. על ידי מתן איתותים ברורים לנהגים אחרים או להולכי רגל, הסיכון לתאונות מופחת באופן משמעותי. מומלץ לבצע תחזוקה ובדיקה שוטפת של רכיבי התאורה כדי לטפל בבעיות מיידית ולהבטיח ביצועים מיטביים.

  השקעה במאפייני הבטיחות של רכב תפעולי קלאב קאר ביג פוט טמפו חיונית להבטחת רווחתם של הנוסעים ואחרים בדרכו. יישום לוח זמנים יזום תחזוקה יכול להפחית באופן משמעותי את הסיכון לתאונות ולשפר את החוויה הכוללת של שימוש ברכב שירות זה בשטחים שונים ובתנאים שונים.

  אסי ראובן

  מומחה רכבים תפעוליים

  אסי מתמחה ברכבים תפעוליים ורכבי טרקטור משא. אסי מביא מידע לאחר שנים של ניסיון עשיר בתחום. ניתן לקבל מידע נוסף בעמוד האודות שלנו.

   לפרטים על רכב תפעולי השאירו פניה או התקשרו: 077-230-8672

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   יצרני רכבים תפעוליים