רכבים תפעוליים חשמליים עשו דרך ארוכה בשנים האחרונות, ודוגמה אחת כזו היא ה-Marshell DH-C4. הדגם המסוים הזה מתהדר בארבעה מושבים, מה שהופך אותו למושלם עבור משפחות או קבוצות של חברים שרוצים ליהנות יחד בחיק הטבע.

  לפרטים על רכב תפעולי השאירו פניה או התקשרו: 077-803-5192

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מרשל DH-C4 אינו רק רכב תפעולי הוא משמש גם כרכב שירות, ומציע פתרון רב-תכליתי למשתמשים הזקוקים לאפשרות תחבורה לעבודה או לפנאי. מאתרי נופש ואחוזות ועד מרחבים מסחריים, הרכב החשמלי הידידותי לסביבה הזה מוכיח את עצמו כמועיל בכיסוי יעיל של מרחקים קצרים והובלת מטען בקנה מידה קטן.

  מצויד ברכיבים איכותיים ביותר, רכב תפעולי DH-C4 מבטיח נסיעה חלקה ונוחה. יבוא חלקים עיקריים כמו סוללות מארצות הברית יחד עם מטענים קנדיים מבטיח ביצועים מצוינים. בסך הכל, רכב תפעולי Marshell DH-C4 בולט כאופציה מסוגננת, מעשית ומודעת לסביבה עבור יישומים שונים, תוך שימת דגש על שימושיו המגוונים ויכולת ההתאמה לצרכי המשתמשים שלו.

  סקירת רכב תפעולי מרשל

  קיבולת ישיבה

  רכב תפעולי Marshell DH-C4 תוכנן להכיל בנוחות עד ארבעה נוסעים. עם מושבים הפונים קדמיים ואחוריים, הוא מספק מקום רב לקבוצת אנשים לנסוע יחד, מה שהופך אותו לאידיאלי הן לשימוש פנאי והן כרכב שימוש במגזרים שונים.

  גישת עיצוב

  דגם DH-C4 מאמץ עיצוב חכם ויעיל, שמטרתו לספק צדדיות וביצועים מעולים. כמה מאפיינים עיקריים של הרכב כוללים:

  • סוללה: מצוידת בסוללות 8V170AH*6, היא מבטיחה מקור כוח אמין וחזק לשימוש ממושך.
  • מנוע: הכלי מצויד במנוע 48V4KW, ומציעה פעולה חלקה ושקטה מבלי להתפשר על תפוקת הכוח.
  • בקר: בקר Curtis DC48V/400A משולב ברכב, ומאפשר שליטה מדויקת וחווית נהיגה חלקה.
  • מטען: מטען 48V / 18A כלול, המבטיח טעינה נוחה ויעילה של הסוללות.
  • ביצועים: ה-DH-C4 יכול להשיג מהירות מרבית של 32 קמ"ש עם טווח נסיעה מרבי של 70~80 ק"מ. זה הופך אותו למתאים ליישומים שונים, בהתאם לדרישות המשתמשים.
  • טווח בלמים: הרכב כולל טווח בלמים של 6 מ', התורם לנהיגה בטוחה ומבוקרת.
  • רדיוס סיבוב: עם רדיוס סיבוב מינימלי של 4 מ', ה-DH-C4 מיועד לתמרון קל במקומות צרים.

  רכב תפעולי ה-Marshell DH-C4 מציע לא רק תוכנית ישיבה פונקציונלית, אלא הוא גם נותן מענה יזום לדרישות המשתמש לפתרון תחבורה רב-תכליתי ויציב. העיצוב המתחשב שלו הופך אותו לנכס בעל ערך בסביבות שונות, בין אם משתמשים בו למטרות פנאי או שימוש. על ידי שילוב טכנולוגיה מתקדמת ותכונות ידידותיות למשתמש, ה-DH-C4 נותן מענה לצרכים המגוונים של המשתמשים הפוטנציאליים שלו.

  ביצועים ומפרטים

  מקור חשמל

  רכב תפעולי Marshell DH-C4 מצויד במנוע חזק של 48V 4KW, המספק ביצועים חלקים וחזקים. מקור הכוח של הרכב התפעולי מורכב מ-6 סוללות 8V 170Ah. הסוללות האיכותיות הללו מיובאות מארה"ב, מה שמבטיח ביצועים אמינים ואריכות ימים.

  מהירות וטווח

  לרכב תפעולי Marshell DH-C4 יש מהירות מרבית של 32 קמ"ש. מערכת ההנעה החשמלית היעילה מספקת ביצועים עקביים בשטחים ובתנאים שונים. באמצעות בלימה רגנרטיבית, הרכב התפעולי מציע טווח משופר ויעילות אנרגטית.

  בשילוב עם המנוע החזק, הרכב התפעולי הזה מסוגל לטפס ביעילות על גבעות ולחצות שטחים קשים, מה שהופך אותו למתאים ליישומים שונים מעבר למגרש הגולף, כגון תחבורה בתוך קהילות מגורים, אתרי נופש, קמפוסים ומתקנים אחרים.

  תכונות בטיחות

  מערכת בלימה

  הרכב התפעולי החשמלי Marshell DH-C4 מצויד במערכת בלימה אמינה המבטיחה את בטיחות כל הנוסעים. בלם התוף המכני של הגלגל האחורי מאט ועוצר ביעילות את הרכב, ומספק חווית עצירה יציבה ובטוחה. יתר על כן, תכונת הבלימה המתחדשת מאפשרת עצירה במהירות כמעט אפס, מה שמשפר את השליטה הכללית, במיוחד במהלך ירידות בירידה וחניה.

  תאורה ונראות

  תאורה נכונה ונראות חיוניות לתפעול בטוח בכל רכב, ומרשל DH-C4 אינו יוצא מן הכלל. הכלי כולל פנסים, פנסים אחוריים ואותות כדי להבטיח ראות ברורה הן לנהג והן לכלי רכב אחרים באזור. לוח המחוונים המואר מאפשר ניטור ללא מאמץ של מידע חיוני בזמן נהיגה, כולל מהירות, טעינת הסוללה ופרטים חיוניים אחרים.

  בנוסף לגופי התאורה, ה-Marshell DH-C4 כולל מראות אחוריות למודעות מצב משופרת. מראות אלו מסייעות לנהג לנווט במקומות צרים ולקבל החלטות מושכלות בעת תמרון או נסיעה לאחור. על ידי שילוב פתרונות תאורה פרקטיים עם מראות, ה-DH-C4 מבטיח סביבה מאובטחת ומוארת היטב במהלך הפעולה.

  הרכב התפעולי החשמלי Marshell DH-C4 נותן עדיפות לבטיחות באמצעות מערכת הבלימה היעילה שלו ותכונות התאורה והראות הרבות שלו. היבטים אלה פועלים יחד בהרמוניה, ומספקים לנוסעים חווית נהיגה מאובטחת, נוחה ואמינה במגזרים ויישומים שונים, החל מגולף פנאי ועד שירות יעיל בתעשיות אחרות.

  אסי ראובן

  מומחה רכבים תפעוליים

  אסי מתמחה ברכבים תפעוליים ורכבי טרקטור משא. אסי מביא מידע לאחר שנים של ניסיון עשיר בתחום. ניתן לקבל מידע נוסף בעמוד האודות שלנו.

   לפרטים על רכב תפעולי השאירו פניה או התקשרו: 077-803-5192

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   יצרני רכבים תפעוליים