הרכב התפעולי החשמלי מרשל DH-C2 מופיע כאופציה רב-תכליתית עם יישומים מגוונים. רחוק מלהיות רק כלי לנסיעה בקיבוץ, ה-DH-C2 מציע יעילות ויכולת הסתגלות, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית עבור תחומים רבים.

  לפרטים על רכב תפעולי השאירו פניה או התקשרו: 077-803-5192

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  הרכבים התפעוליים הללו מציגים את המסירות של מרשל לספק חלופות תחבורה ידידותיות לסביבה. הרכבים התפעוליים של Marshell DH-C2 מצוידים בתכונות המבטיחות בקרת נהיגה חלקה, שקטה וחלקה. מערכת הבלימה המתחדשת, טעינת הסוללה המהירה ויכולות הטיפוס המצוינות על גבעות תורמים עוד יותר לביצועים המצוינים של הרכב.

  ככל שהפופולריות של כלי רכב תפעולי חשמלי גדלה, מרשל DH-C2 מייצג דוגמה מצוינת לאופן שבו ניתן להשתמש בכלי רכב אלה בתעשיות שונות. מתיירות ותחבורה לשמורות ופארקים, ה-DH-C2 מדגיש את הפוטנציאל של כלי רכב חשמליים לשנות פתרונות ניידות עם אפשרויות בר קיימא וחדשניות.

  תכונות רכב תפעולי מרשל DH-C2

  כוח וביצועים

  רכב תפעולי Marshall DH-C2 תוכנן תוך התחשבות גם בסגנון וגם בביצועים. רכב תפעולי חשמלי זה מציע חווית נהיגה חלקה, שקטה וחלקה. הוא כולל מהירות מרבית של 32 קילומטרים לשעה (קמ"ש) וכושר טיפוס מרשים של 20%. מערכת המתלים של הרכב מתקדמת למדי, עם מתלי MacPherson עצמאיים מלפנים ומתלי Trail Arm מאחור, המבטיחים נסיעה נוחה ורכה.

  חיי סוללה

  מבחינת חיי הסוללה, רכב תפעולי ה-Marshall DH-C2 מתוכנן ליעילות ועמידות. הרכב התפעולי מצויד בסוללות איכותיות המיובאות מארצות הברית, המבטיחות ביצועים אמינים. נסיעה של בין 70 ל-80 קילומטרים בטעינה בודדת, הרכב התפעולי מספק שעות פעילות ממושכות ליישומים שונים. יתרה מכך, הכלי כולל טכנולוגיית בלימה רגנרטיבית, המאפשרת חיסכון באנרגיה וביצועים במהירות כמעט אפס.

  עם כושר נשיאה של 360 קילוגרם ויכולת להכיל ארבעה נוסעים בנוחות, רכב תפעולי DH-C2+2 הוא רכב שירות רב-תכליתי המתאים למגוון מגזרים. היעילות, יכולת ההסתגלות והשימוש המגוון שלו הופכים אותו לבחירה מצוינת לא רק עבור מגרשי גולף, אלא גם עבור קהילות מגורים, אטרקציות תיירותיות ומחסנים תעשייתיים.

  עיצוב ונוחות

  אפשרויות ישיבה

  רכב תפעולי Marshell DH-C2 מציע חווית ישיבה נוחה ומרווחת. הכלי יכול להכיל עד ארבעה נוסעים, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור מגוון שטחים וסביבות. הכריות האיכותיות והמושבים המעוצבים בצורה ארגונומית מספקים תמיכה ונוחות מיטבית לנוסעים לאורך כל נסיעתם.

  שטח אחסון

  רכב תפעולי Marshell DH-C2 מיועד לא רק לנוחות אלא גם לפונקציונליות. הרכב מצויד בסל אחורי ובכיסא כפכפים, ומציע מקום אחסון בשפע לנשיאת ציוד, מזוודות או חפצים אחרים במהלך הנסיעה. עיצוב הרכב לוקח בחשבון את הצורך בפתרונות אחסון בעלי גישה נוחה, ומבטיח שהחפצים מאובטחים ונגישים בקלות.

  רכב תפעולי ה-Marshell DH-C2 מתוכנן מתוך מחשבה תוך מחשבה על המשתמש, תוך מתן עדיפות לנוחות ופונקציונליות. עם אפשרויות ישיבה נוחות ושטח אחסון נאות, הוא משמש כרכב שירות רב-תכליתי המתאים למגזרים ולמקרי שימוש שונים, תוך שימת דגש על יעילותו ויכולת ההסתגלות שלו.

  בטיחות ובקרה

  מערכת בלימה

  רכב תפעולי Marshell DH-C2 נותן עדיפות לבטיחות על ידי שילוב מערכת בלימה יעילה. עם בלמי תוף מכניים של גלגל אחורי, מערכת הבלימה מגיבה היטב, ומבטיחה חווית נהיגה בטוחה. בנוסף, לרכב התפעולי יש תכונת בלימה רגנרטיבית, אשר שימושית בשמירה על שליטה במהירויות כמעט אפסיות והגברת היעילות של מערכת ההנעה החשמלית.

  תאורה ואותות

  רכב תפעולי ה-DH-C2 מבטיח גם את בטיחות הנהג והנוסע על ידי אספקת מערכות תאורה ואיתות מתאימות. תאורה נכונה, בשילוב עם תכונת בקרת הנהיגה החלקה והחלקה, מאפשרת למפעילים לנווט בסביבות שונות בבטחה. מערכות תאורה ואותות אלו חיוניות למשתמשים המשתמשים ברכב במגזרים שונים, כגון ניהול מתקנים, פארקים ומרכזי פנאי.

  אסי ראובן

  מומחה רכבים תפעוליים

  אסי מתמחה ברכבים תפעוליים ורכבי טרקטור משא. אסי מביא מידע לאחר שנים של ניסיון עשיר בתחום. ניתן לקבל מידע נוסף בעמוד האודות שלנו.

   לפרטים על רכב תפעולי השאירו פניה או התקשרו: 077-803-5192

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   יצרני רכבים תפעוליים